KONST / Litografier / Färglitografi 12286214
nr 1228 6214
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Isbjörn. Signerad, numrerad 1159/2000. Motivet: 38x53
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:41:12
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
6
800 kr
7
900 kr
6
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg